سئو- سئو در قزوین- هزینه سئو

سئو- سئو در قزوین- هزینه سئو


سئو مخفف اول عبارات Search Engine Optimization می‌باشد که واژه SEO معنی بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آن‌ها به یک معنی می‌باشند و می‌توان آن را به‌صورت زیر تعریف نمود:
سئو (بهينه‌سازي موتور جستجو) به معناي دور زدن و يا تغییر موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غیراخلاقی نيست. آن‌ها براي کمک کردن به بهبود مشاهده و ارتباط  سایت‌ها  در نتايج جستجوي طبيعي باهدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، به وجود آمده‌اند.
سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيک وب‌سایت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهم‌ترین عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد.
ازآنجایی‌که موتورهای جستجوگر مدام در حال تغیر الگوریتم‌های خود می‌باشند، لذا سئو دانشی پیچیده و زمان‌بر است و نیاز به صبر و حوصله نیز دارد.
انجام عملیات سئو توسط متخصص سئو و یا همان به‌اصطلاح سئوکار انجام می‌گیرد.
الگوریتم سئوی گوگل دارای 201 فاکتور می‌باشد و رعایت این موارد درنهایت منجر به نتیجه گرفتن در امر سئو خواهد شد و سئو به این صورت نیست که بتوان با یک هفته و یا یک ماه نتیجه فوری گرفت. تاریخچه سئو


در اوايل سال 1990 اولين موتور ;هاي جستجو کار خود را شروع کردند؛ می ;توان از پرطرفدارترین  آن‌ها به  Infoseek،Alta Vista  و Yahoo اشاره کرد.
در آن زمان دید مردم نسبت به این موضوع همچون یک سایت معمولی که سایت‌ها را بر اساس حروف الفبا مدل کرده بود، نگاه می‌کردند. مثلا سایتی که عنوانش با AAAA شروع می‌شد در ابتدا قرار می‌گرفت.
با رشد مداوم اينترنت موتورهاي جستجوي جديد‌تري ظاهر مي‌شدند که از الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي پيچيده‌تري استفاده مي‌کردند. اين الگوريتم‌ها با معيار تراکم کلمه کليدي ( تعداد دفعاتي که يک کلمه کليدي يا يک عبارت در يک صفحه استفاده‌شده تقسیم‌بر تعداد کل کلمات صفحه) و برچسب‌هاي شبيه key-words براي فهم محتويات وب‌سایت‌ها استفاده مي‌کردند.


به دنبال این‌گونه رشد سئو براي بيشتر ديده شدن سايت‌ها فعاليت خود را شروع کردند. با توسعه رتبه‌بندي صفحات توسط موتور‌هاي جستجو، مهندسين سئو به دنبال پيدا کردن راه‌هايي جهت تأثیرپذیری در رتبه‌بندی اين موتورها چه با استفاده از روش‌هاي اخلاقي و چه غیراخلاقی روي آوردند.
در سال 1996 مقاله‌ای با عنوان روش‌های غیراخلاقی سئو در روزنامه نیویورک‌تایمز به چاپ رسید.
در این مقاله توضیح داده‌شده بود که توسعه‌دهندگان وب با درج کلمات کلیدی پنهان در سایت و پوشاندن آن با گرافیک، سعی در فریب موتور جستجوگر داشته تا در ابتدای سایت نمایش داده شوند!
همان‌طور که گفته شد به دست آوردن رتبه‌بندي بالا براي کلمات کليدي خاص در اوايل کار خيلي راحتي نسبت به امروز بوده است. با بکار گيري روش‌هاي غیراخلاقی در آن زمان قرار گرفتن در بالاي ليست نتايج جستجو تضمین‌شده بود.
ولی امروزه الگوريتم‌هاي موتورهاي جستجو بسیار پیچیده‌تر شده‌اند و بسیار سخت می‌باشد که مهندسين بهینه‌سازی بتوانند موتورهاي جستجو را دست‌کاری کنند، البته اين کشمکش بین متخصصین سئو و موتورهای جستجوگر ادامه خواهد داشت.

اهداف سئو چیست ؟


با استفاده از سئو وب‌سایت‌ها می‌توانند در نتایج جستجو جایگاه بهتری کسب کنند و بالطبع ورودی به سایت آن‌ها بیشتر خواهد شد.
از مزایای دیگر سئو می‌توان به این قضیه اشاره کرد که هم کاربران سریع‌تر به نتایج موردنظر خود خواهند رسید و هم اینکه کمک شایانی به موتورهای جستجو برای نمایش نتایج بهینه‌تر خواهد بود.

بعدازاینکه سئو برای بهبود رتبه‌بندي سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي کار خود را شروع کرد، اين فرآيند نيازمند دانش و زمان براي پياده‌سازي روش‌هاي خود شد. زمان، بزرگ‌ترين سرمايه‌گذاري اوليه براي بهينه شدن سايت و يا يک صفحه است.
بسته به میزان رقبا در بازار و سختی کلمات کلیدی، بحث سئو هفته‌ها يا ماه‌ها طول مي‌کشد تا به نتيجه برسد. اگرچه ممکن است نتايج بهینه‌سازی جستجو به‌سرعت ديده نشود ولي در درازمدت مزاياي سئو باعث افزايش رتبه‌بندی سايت و افزايش بازديدکنندگان خواهد بود.
براي وب‌سایت‌ها خيلي مهم است که در صفحه اول نتايج جستجو گوگل به‌خصوص جزو سه تا نتيجه طبيعي اول که 58.4 درصد کليک‌ها را شامل مي‌شود، قرار گيرند.

 

اين جاي تعجب نيست که وب‌سایت‌ها با محصولات و خدماتي که بفروش مي‌رسانند بر سر رسيدن به رتبه يک نتايج جستجو رقابت کنند. به‌عنوان‌مثال کلمه کليدي رقابتي "بيمه خودکار" 1.5 ميليون جستجوي گوگل را در ماه به خود اختصاص مي‌دهد، اين بدين معني است که 3 جايگاه اول 58.4 درصد بازديدکنندگان و خود جايگاه اول 36.4 درصد بازديدکنندگان را به خود اختصاص مي‌دهد. اين مسئله براي خيلي از سايت‌ها سودمند است که در بالاي نتايج جستجو قرار گيرند به‌خصوص آن‌هایی که با افزايش ترافيک سايت به تعداد مشتريانشان اضافه مي‌شود.
تحقیقات نشان می‌دهد که اغلب کاربران دوست دارند روی پیوندهای طبیعی نتایج جستجو کلیک کنند.  یعنی چیزی که خود کاربران با جستجو به آن نتایج رسیده‌اند نه اینکه با استفاده از بنرهای تبلیغاتی است.
این مورد یکی دیگر از دلایلی است که شرکت‌ها تأثیر سئو رو دانسته و حاضر هستند برای آن زمان و هزینه صرف کنند.

به‌طورکلی اهداف سئو را می‌توان به‌صورت زیر خلاصه نمود:
•    در بازدید وب‌سایت تأثیر بسزایی دارد.
•    باعث ایجاد برند می‌شود.
•    باعث افزایش ترافیک سایت خواهد شد.
•    باعث شده وب‌سایت در صفحه نتایج موتور جستجو از رتبه بهتری برخوردار شد.
•    باعث افزایش فروش محصولات خواهد شد.
•    بهترین ابزار برای تبلیغات است. 

در ادامه انواع سئو را توضیح خواهیم داد . با ما همراه باشید.

سئو درون صفحه چیست ؟ (On Page SEO)


اگر مقداری زبان انگلیسی شما قوی باشد با ترجمه واژه به واژه لغات متوجه می‌شوید که On Page Seo یعنی در همان صفحه‌ای که مطلب قرار دارد کارهایی صورت پذیرد که سبب شود مطلب بهینه‌شده و در نتایج بهتر نمایش داده شود.
باید صراحتاً اعلام کرد که این کارها پایه و مقدمات و اصول برای سئو کردن مطالب می‌باشد، زیرا اگر این اعمال به‌صورت جدی اعمال نشود، نتیجه و خروجی مناسب را نخواهیم داشت.
پس بسیار حائز اهمیت است که اطلاعات‌ پایه‌ای On Page Seo به‌درستی کار شود تا مرحله بعدی که Off Page Seo می‌باشد، به‌درستی انجام گردد.

 


سئو بیرون صفحه چیست ؟ (Off Page SEO)


برخلاف روش  On Page Seo که تمامی توسعه‌ها و بهینه‌سازی‌ها برای مطلب داخل خود صفحه انجام می‌شود، روش Off Page Seo طوری است که بهینه‌سازی و کارهایی خارج از سایت برای مطلب صورت می‌پذیرد. 
از اولین مواردی که در روش سئوی off page Seo صورت می‌گیرد می‌توان به این مورداشاره کرد که از سایت‌های معتبر دیگر، به سایت ما با کلمات کاربردی و کلیدی لینک زده  می‌شود. 
این روش به بهینه‌سازی سایت و رتبه گرفتن در واژه کلیدی موردنظر بسیار کمک می‌کند. SEO Off Page يک فرآيند نامحدود است که توسط مهندسين سئو در جهت به دست آوردن پيوند دهندگان، اداره مي‌شود.

 

مقالات در زمینه بهینه‌سازی موتور جستجو


در زیر به برخی از مقالات در زمینه بهینه‌سازی موتور جستجو اشاره‌شده است:
پژوهشی در استراتژی‌های بهینه سازی موتور جستجو برای توسعه وب سایت های بزرگ
در این پژوهش محقق معتقد است که هنگامی‌که پیاده‌سازی وب سایت به پایان می‌رسد مشکلی که خیلی از شرکت‌ها با آن مواجه هستند این مسئله است که نمی‌دانند که چگونه وب سایت خود را در اینترنت معرفی نماید که بهترین روش برای معرفی وب سایت بهینه سازی موتور جستجو است. در این تحقیق بر اساس 77 معیاری که از منابع مختلف و موتورهای جستجو بررسی نموده است استراتژی‌های بهینه‌سازی برای توسعه وب سایت را به‌صورت زیر معرفی می‌نماید:
•    بهبود ساختار سایت
•    استراتژی کلمات کلیدی
•    استراتژی URL
•    بهینه‌سازی کد
•    پردازش کردن متن
•    بهینه‌سازی لینک‌های ورودی
•    استراتژی نام دامنه و هاست


آنالیز تکنیک‌های بهینه سازی موتور جستجو


این پژوهش استراتژی بهینه سازی شرکت‌های گوگل و مایکروسافت را بررسی و توضیح داده است و موردی که جهت مطالعه و آنالیز قرار داده است، استراتژی‌های مربوط به شرکت مایکروسافت است. مهم‌ترین معیارها برای بهینه سازی موتور جستجو ازنظر محقق عبارت‌اند از:
•    اضافه کردن Allow یا DisAllow به نقشه سایت
•    اضافه کردن URL به نقشه سایت
•    اضافه کردن نقشه سایت به robots.txt
•    استفاده از ابزارهای آنالیز جهت crawl


بهینه سازی موتور جستجو جهت افزایش بهبود رؤیت وب سایت


در این تحقیق محققین عواملی که در افزایش رتبه سایت تأثیر دارند را به 3 سه بخش تقسیم‌بندی می‌کنند:
•    شرکت‌های دارنده موتور جستجو: جستجو کنندگان در صفحات موتورهای جستجو یک پرس‌وجو را اجرا می‌کنند سپس نتیجه آن در صفحه نتایج موتور جستجو نمایش داده می‌شود.
•    وب مسترها و شرکت‌های بهینه‌سازی موتور جستجو: شرکت‌هایی که با استفاده از یکسری ابزار و مهارت‌ها تلاش می‌کنند رتبه وب‌سایت‌ها را در صفحه نتایج موتور جستجو افزایش دهند
•    جستجو کنندگان در موتورهای جستجو: افرادی هستند که در موتورهای جستجو به دنبال یافتن اطلاعات مورد نظرشان هستند.
محققین معتقد هستند افرادی که فعالیت بهینه سازی را انجام می‌دهند می‌بایست از آخرین تغییرات الگوریتم‌های موتورهای جستجو مطلع باشند و عواملی که باعث می‌شود ترافیک سایت افزایش پیدا نماید را به‌خوبی بشناسند و همچنین از کلماتی که کاربران نهایی به دنبال آن می‌گردند نیز آگاهی داشته باشند و به‌عبارتی‌دیگر می‌بایست اطلاعات خود را در سه دسته‌بندی بالا همیشه بروز نگه‌دارند.

خدمات سئو


در این تحقیق بر اساس یکسری مقالات، مطالعات و راهنمایی‌ها برخی از مفاهیم بهینه‌سازی موتور جستجو آورده شده است. محقق معتقد هستند بهینه سازی موتور جستجو فرآیندی است که هیچ‌وقت تمام نمی‌شود و تکنیک‌های زیادی برای بهتر کردن رتبه سایت وجود دارد ولی پیاده‌سازی همه آن‌ها مشکل است. :
تکنیک‌هایی که در این تحقیق برای بهینه سازی عنوان‌شده است عبارت‌اند از:
•    افزایش لینک‌های خارجی
•    تغییر اسم فایل‌ها
•    لینک یک‌طرفه
•    کلمات کلیدی
•    استفاده از Meta Tag
•    استفاده صحیح از عنوان
•    استفاده از robots.txt
•    بهینه سازی محتوا

 


بازاریابی سئو چیست

وب‌سایت‌های زیادی وجود دارند و هر یک روزانه مقالات بسیاری منتشر می‌کنند که سبب ایجاد میلیون‌ها و حتی میلیاردها پست در روز می‌گردد.
حال سؤالی پیش می‌آید که ما چگونه می توانیم کار خود را به کاربران نشان دهیم؟ برای این منظور می‌بایست از بازاریابی محتوا استفاده کنیم. بازاریابی محتوا یعنی اینکه مطالب ما و محصولات ما در جای مرتبط با همان حرفه دیده شود. برای مثال نیم توانیم لوازم پزشکی درجایی مثل مثلاً قصابی به فروش رساند و یا برای آن بازاریابی کرد. 
یکی از مهم‌ترین عوامل فروش خوب، بازاریابی خوب می‌باشد و این کار را سئو و بازاریابی سئو برای کسب‌وکارها انجام می‌دهد. یعنی به این صورت که با سئو می‌توان کلمات کلیدی مهم رقبا را متوجه شد و در همان حیطه وارد شد.

بازاریابی محتوا


برای بازاریابی محتوا می‌توانیم به دو صورت عمل کنیم:
•    بازاریابی مستقیم
•    بازاریابی غیر مستقیم
خب این سؤال الآن شاید برای شما عزیزان پیش بیاید که بازاریابی مستقیم سئو و بازاریابی غیر مستقیم سئو چه تفاوت‌هایی باهم دارند. برای بازاریابی مستقیم سئو باید مقالات زیادی تولید کنید و جامع باشند تا در آن مقالات تبلیغ کسب و کار خود را انجام دهید. 
در بازاریابی غیر مستقیم سئو می‌توانیم با مقالات به‌صورت غیر مستقیم روبرو شویم . برای مثال بگوییم فلان محصول بسیار خوب است  بسیار کاربردی می‌باشد. این سبب می‌شود تا وقتی مشتری به مقاله و سایت اعتماد کرد، اعتمادش به آن محصول جلب شود و در بازار بالاخره آن را پیدا کند.

 

اصول سئو - اصول سئو چیست - سئو سایت


مواردی در انجام کار سئو وجود دارد که با رعایت این موارد می‌توان به نتایج بی‌نظیری دست‌یافت که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم:


•    بهینه سازی لغات کلیدی
•    عناوین متناسب و جذاب
•    استفاده از meta description
•    تولید محتوای جامع و اصولی
•    ارزیابی سئو


o    چک کردن برای عنوان مناسب مقاله و یا صفحه و همچنین متای توضیحات «Meta Description»
o    چک کردن برچسب مناسب برای هر عکس «Alt Tag» و نوشتن آن به فارسی نه انگلیسی برای هر عکس
o    چک کردن مطالب در ابعاد موبایل و تبلت برای اینکه ببینم مطالب به‌درستی نمایش داده می‌شوند یا خیر.


انواع روش‌های سئو


می‌توان روش‌های انجام سئو سایت را به 3 دسته زیر تقسیم کرد:
•    سئو کلاه سفید – white hat seo
•    سئو کلاه سیاه – black hat seo
•    سئو کلاه خاکستری – gray hat seo

سئو کلاه سفيد چیست ؟ (White Hat Seo)


در اصطلاحات فني اين حوزه، سئو کلاه – سفيد به مجموعه روش‌ها، استراتژی‌ها و تکنیک‌هایی که از قوانين و راهنمایی‌های موتورهاي جستجو به‌صورت کامل تبعيت مي‌کنند، اشاره دارد. 
این روش بدین معنی می‌باشد که هیچ‌گونه فریب و دور زدنی برای به دست آوردن جایگاه و رتبه خوب در کار نیست. 


همچنین از این روش سئو با عنوان سئوی اخلاقی یاد می‌شود یعنی تبعیت کامل از روش‌های قانونی و صبوری کردن برای به دست آوردن نتایج خارق‌العاده.

سئو کلاه سیاه چیست ؟ (Black Hat Seo)


به‌عبارتی‌دیگر اصطلاح سئو کلاه  سياه اشاره به مجموعه‌اي از دستورات دارد که به‌منظور فريب، بازي و دست‌کاری الگوريتم‌هاي موتورهاي جستجو باهدف به دست آوردن رتبه‌بندي بالا، بکار مي‌رود. اين مهم است که بدانيد اين‌ روش‌ها غیراخلاقی بوده و توسط هيچ موتور جستجويي تائید نمي‌شود و به‌کارگیری اين روش‌ها خطر خارج شدن از فهرست پايگاه داده را براي هميشه در بردارد.


انجام تاکتيک‌هاي سئو کلاه سياه ممکن است که باعث افزايش رشد ناگهاني در نتايج جستجو شود ولي مي‌تواند منجر به پرداخت جريمه و يا حذف کامل از فهرست پايگاه داده موتور جستجو شود.

قیمت سئو


قبل از انجام هرگونه بهینه سازی و سئو برای سایت از سئوی داخلی آن می‌بایست مطمئن بود. شروع سئو خارجی سایت در سایت‌هایی که استانداردهای سئو داخلی در آن رعایت نشده، تأثیری نخواهد داشت و چه‌بسا موجب جریمه شدن سایت از طرف گوگل شود. منظور از سئو داخلی سایت انجام کارهایی در داخل خود سایت است که موجب ایندکس شدن بهتر سایت و کسب رتبه بالاتر در موتورهای جستجو می‌گردد. 
جهت استعلام دقیق هزینه سئو داخلی، با ما تماس بگیرید. این کار هم در قالب یک گزارش و هم در قالب یک پروژه اجرایی قابل‌تعریف است. لازم به ذکر است در قالب پروژه اجرایی نیز گزارش کاری در انتهای آن خدمت شما تقدیم خواهد شد. مهم‌ترین کارهایی که در این نوع پروژه‌ها انجام می‌شوند عبارت‌اند از:
1-    سئو و بهینه سازی عنوان صفحات، کلمات کلیدی و متا تگ ها (Description، Robots و ...)
2-    سئو و بهینه سازی هدینگ صفحات (تگ های H1 و H2 و ...)
3-    ساخت و بهینه سازی سایت مپ
4-    فعال کردن Htaccess. و تصحیح تنظیمات آن
5-    ترکیب و فشرده سازی فایل های جاوا اسکریپت
6-    بررسی یو آر ال های سایت و تصحیح آنها در صورت امکان
7-    بررسی و ویرایش کدهای منسوخ شده HTML
8-    فعال کردن Gzip در سایت به منظور فشرده سازی داده های سایت
9-    فعال کردن کش سایت
10-    جلوگیری از اجرا شدن فایل های جاوا اسکریپت در زمان رندر شدن سایت
11-    بررسی وجود محتوای Flash و پنجره های Iframe در سایت
12-    مرتب سازی ترتیب بارگزاری و اجرای فایل های CSS و Javascript
13-    بهینه سازی تصاویر سایت (کاهش حجم تصاویر و نوشتن متن جایگرین (Alt) برای تصاویر)
14-    ترکیب فایل های CSS 
15-    اضافه کردن Expires Headers برای انواع فرمت فایل های سایت
16-    ثبت وبسایت در وبمستر گوگل
17-    بهینه کردن حجم سایت
18-    لینک بیلدینگ داخلی در صفحات سایت
19-    بررسی ریداریکت های اعمال شده در سایت
20-     بررسی ویژگی Keep Alive
21-    افزایش سرعت سایت
22-    بررسی و تصحیح ایندکس و فالو بودن صفحات

 


اهمیت سئو

اگر دارای کسب و کار اینترنتی هستید و خواهان پیشرفت در دنیای اینترنت و دیده شدن کسب و کارتان هستید، سئوی سایت این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد. 
با استفاده از سئوی اصولی سایت می‌توانید در صفحه اول موتورهای جستجوگری همچون گوگل و bing دیده‌شده و بازدیدکننده بیشتری جذب کنید.
بازدید بیشتر از سایت منجر به خرید بیشتر محصولات شما خواهد گردید و این تحولی در دنیای کسب و کار شما خواهد بود.
•    سئو سبب دیده شدن جز 5 نتیجه اول در صفحه اول می‌گردد.
•    سئوی خوب نه تنها برای موتورهای جستجو می‌باشد بلکه سبب ایجاد حس بهتر برای کاربر می‌گردد.
•    ازآنجایی‌که سئو سبب می‌شود سایت در نتایج اولیه نمایش داده می‌شوند، اعتماد بیشتر کاربران به سایت را نیز ایجاد خواهد نمود.
•    اگر سایت‌ها با سئوی خوب در نتایج دیده شوند، می‌توانند برای شبکه‌های اجتماعی خود از قبیل فیس‌بوک، توییتر، تلگرام، اینستاگرام و یا غیره می‌توانند سبب رشد شبکه‌های اجتماعی شوند.
•    با سئوی خوب می‌توان از دیگر رقبا پیشی گرفت و در نتایج جستجو بهتر دیده شد که این منجر به پیشی گرفتن از رقیب می‌گردد.

مشاور سئو


برای اینکه در زمینه سئو بتوانید با دلی قرص و با خیال راحت فعالیت‌هایی را انجام دهید و یا آگاهی حاصل کنید، بهترین گزینه مشاوره قبل از سئو می‌باشد. 
از پارامترهای مشاوره می‌توان موارد زیر را نام برد و باید حتماً از شرکت موردنظر مشاوره را درخواست نمایید:
•    لیست کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شخص
•    میزان دشواری کلمات کلیدی
•    مدت‌زمانی که باید برای آن واژه‌ها کار کرد تا بتوان در سئو نتیجه گرفت
•    هزینه ماهیانه پشتیبانی برای سئو
شخصی که قصد دارد کسب و کار خود را سئو کند حتماً بایستی موارد فوق را مطالبه نماید. از وظایف فرد و یا شرکت سئو کننده این است که بسیار شفاف و دقیق موارد فوق را به مشتری ارائه دهد.


نمونه قرداد سئو – دانلود نمونه قرارداد سئو


از ملزومات هر کاری عقد قرارداد می‌باشد که در زمینه سئو نیز بایستی به‌صورت قانونی قرارداد عقد گردد. برای دانلود نمونه قرارداد می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

شرکت imtit متخصص در زمینه سئو نمونه کارهای متفاوت در خدمات شما عزیزان می‌باشد، برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شرکت تماس حاصل فرمائید.

سئو سایت دو زبانه – چند زبانه


می‌توان از پیچیده‌ترین پروژه های سئو، به سئو سایت دو زبانه اشاره کرد. حال شاید سؤال پیش بیاید که سئوی سایت دو زبانه به چه دردی می‌خورد و آیا تاثیرگذار می‌باشد؟
برای کسب و کارهایی که علاوه بر فعالیت در عرصه داخلی در عرصه خارجی و بین‌المللی فعالیت دارند را نیز می‌توان برای شرکت‌هایی که در کنار فعالیت‌های داخلی در عرصه بین‌المللی نیز حضور دارند، پشتیبانی سایت از زبان‌های دیگر مخصوصاً انگلیسی اهمیت زیادی دارد. 
برای این کار باید جدای از سئوی فارسی، بر روی سئوی انگلیسی نیز تمرکز نمود و به‌صورت جداگانه سئوی آن را انجام داد تا تأثیرگذار باشد. 


یکی از مهم‌ترین نکات در ایجاد سئو برای سایت‌های دو یا چندزبانه ایجاد فولدر و یا ساب دامین جداگانه برای زبان دوم و یا دیگر زبان‌هاست. 
اگر هر دو زبان فقط بر روی یک برگه باشند، خزنده‌های گوگل به زبان دوم اهمیت خاصی نمی‌دهند و سئو به زبان دوم و یا دیگر زبان‌ها اتفاق نمی‌افتد بنابراین به‌هیچ‌وجه در یک صفحه ثابت از دو زبان استفاده نکنید چون خزنده‌های گوگل به کدهای بک اند شما دسترسی ندارند. 
در پایان متخصصین ما آماده پاسخ‌گویی و ارائه مشاوره به شما عزیزان جهت سئو سایت دوزبانه هستند. همچنین می‌توانید سئو سایت دو زبانه خود را به ما بسپارید.

 

 

تاریخ انتشار : 1398/5/5

تعداد بازدید : 402 اشتراک گذاری در :